W naszym sklepie znajdziecie państwo mnóstwo produktów dla noworodków, niemowlaków i dzieci.

O firmie

Sklep „BARTI” to polski sklep, który powstał w 2006 roku z myślą o potrzebach dzieci i ich rodziców.

Oprócz sprzedaży internetowej prowadzimy także sprzedaż stacjonarną w Suwałkach. W naszej ofercie znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria dla swojej pociechy już od pierwszych dni życia, jak i wtedy, gdy dziecko już nieco podrośnie. Wszystkie produkty z naszego asortymentu odznaczają się wysoką jakością wykonania, trwałością, a przy tym bezpieczeństwem. Doskonale wiemy, że ten aspekt odgrywa ogromne znaczenie w procesie zakupowym.

W naszym sklepie znajdziecie państwo mnóstwo produktów dla noworodków, niemowlaków i dzieci z kategorii takich jak: łóżeczka, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, smoczki, produkty do pielęgnacji, akcesoria do kąpieli, zabawki, pojazdy na pedały, pojazdy na akumulator, rowerki, produkty wspierające zdrowie dziecka, artykuły do karmienia, zabezpieczenia do domu, meble i akcesoria do pokoju dziecięcego, a także odzież dla najmłodszych. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą, jak również śledzenia promocji i wyprzedaży!

Mamy nadzieję, że dzięki czytelnemu podziałowi na kategorie z łatwością znajdziesz w naszym sklepie produkt, którego akurat poszukujesz. W razie jakichkolwiek problemów – pytań, wątpliwości, informacji o braku dostępności towaru itp. – nasz specjalista z Działu Obsługi Klienta służy pomocą. Możesz się z nim skontaktować telefoniczne i/lub mailowo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zobacz nasze produkty

podgrzewacz do butelek
Podgrzewacz do butelek i sterylizator Lionelo Thermup 2.0 White
119.00 
Laktator elektryczny
Laktator elektryczny Lionelo Fidi Go Grey Stone
149.00 
łóżeczko dostawne
Łóżeczko dostawne Lionelo Leonie Plus Grey Stone 3 w 1
529.00 
krzesełko do karmienia
Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Turquoise
299.00 
krzesełko do karmienia
Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Beige
299.00 
Krzesełko do karmienia
Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Grey
299.00 
krzesełko do karmienia
Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White Natural
359.00 
krzesełko do karmienia
Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Grey Stone
359.00