Skip Navigation
 
Adbor
Coto Baby
X-Lander
Eurobaby
Ceba Baby
Summer Baby
Akuku
Tommee Tippee
Avent
Tega Baby
Gebi
OKT
Prima Baby

Foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy - podstawka "JUNIOR" SENA (15-36kg).

Prezentujemy Państwu fotelik samochodowy "JUNIOR".

Podstawka ta przeznaczona do przewożenia w samochodzie dzieci od 15 do 36 kg (grupa wiekowa II i III).
Homologowana jest w UN/ECE na podstawie regulaminu nr 16. Można je stosować na przednich i tylnich siedzeniach samochodu wyposażonego w trzy-punktowy pas bezpieczeństwa dla dorosłych, przodem do kierunku jazdy. Fotelik wykonany jest ze styropianu i obszyty materiałem odpornym na zabrudzenia. Bardzo niska waga fotelika - 0,26 kg. Producent - SENA.
Dostępne na rynku foteliki podzielone są na kilka kategorii ze względu na wagę dzieci. Dzieci przewozi się zwykle na tylnim siedzeniu, jednak niemowlęta podróżujące w fotelikach z kategorii (0- 13kg) mogą jeździć z przodu, tyłem do kierunku jazdy, pod warunkiem, że samochód nie posiada z przodu poduszki powietrznej. Dzieci powyżej 20 kg, które są na tyle wysokie, że pasy bezpieczeństwa nie dotykają ich głowy czy szyi, zamiast fotelika mogą używać podkładki na siedzenie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wzrost dziecka przekraczający 150 cm i wiek po 12 roku życia zezwala już na podróżowanie bez podkładk samochodowej.
  • waga do 1 kg,
  • Pokrowiec bardzo łatwo zdejmowany w celu jego wyprania.

    PRODUKT FABRYCZNIE NOWY.

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Suwałkach na ul. Narutowicza 4 (w/w stacji Orlen oraz w bliskiej odległości od Tesco).
  •